Kentsel Dönüşüm Nedir?

6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü Hakkında Kanun veya bilinen adıyla Kentsel Dönüşüm kanunu yürürlüğe girdiği andan itibaren bir çok kişi, kurum, firma tarafından çeşitli bilgiler aktarılmaya çalışılmaktadır.

0
1625

6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüşümü Hakkında Kanun veya bilinen adıyla Kentsel Dönüşüm kanunu yürürlüğe girdiği andan itibaren bir çok kişi, kurum, firma tarafından çeşitli bilgiler aktarılmaya çalışılmaktadır. Ancak maalesef bu bilgiler bazen yanıltıcı olabilmektedir. 30.05.2012 tarihinden itibaren yani kanun resmi gazetede yayınlanmasından 1 gün önce kurulan firmamız ilk gününden itibaren kanun uygulanması konusunda çeşitli faaliyetlerde bulunmuş ve bulunmaya devam etmektedir.

DİPU KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJE MÜŞAVİRLİK markamızla kentsel dönüşümün rapor ve proje kısımlarında gerekli tüm çalışmaları yapmaya yetkili olan firmamız, danışmanlık hizmetleride vermektedir. Bu danışmanlık hizmetleri genelde ücretsiz olarak bilgilendirme olarak devam etmekte olup talep eden müşterilerimize ve dostlarımıza ücret karşılığı firmamız tarafından evrak ve işlem takibi de yapılmaktadır.

DİPU İNŞAAT PROJE VE UYGULAMA LTD ŞTİ. firmamız ve DİPU İNŞAAT UYGULAMA GÜÇLENDİRME markamızla kanun kapsamında inşaat faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bu yazımızla siz takipçilerimizden gelecek olan tüm soru ve şikayetlerinize cevap verebilmek, eksik veya hatalı bilgilerinizi giderebilmek amacını gütmekteyiz. Lütfen alt kısımda yer alan kısıma kentsel dönüşüm ile ilgili sorularınızı yazınız. En kısa sürede yetkililerce cevap verilecektir.
Saygılarımızla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here