ANLATACAKLARIM VAR !

Kentsel dönüşüm sürecinde başınızdan geçen olayları veya anlatmak diğer insanlarla paylaşmak istediğiniz yazılarınızı isimli veya isimsiz olarak bize yazın bizde sizin adınıza yayınlayalım.

0
2297

Kentsel dönüşüm kanununun yürürlüğe girdiği 31.05.2012 tarihinden günümüze yaklaşık 100.000 yapının ülke genelinde testleri yapılarak yıkımı yapıldı. Bu süreçte bazı hak sahipleri güvenle ve mutlulukla yapılarını yenilerken bazı hak sahipleri ise bazı zorluk ve yasal sorunlarla karşılaştı.

Web sitemizde sizden gelecek olan yaşadığınız süreç ve anlatmak istediklerimizi yeni kategorimiz olan sizden gelenler kısmında yayınlayarak diğer hak sahiplerine örnek olacak durumları ve bu durumların çözüm yollarını arayacağız.

Paylaşılacak yazılar info@dipuinsaat.com mail adresimize konu kısmına SİZDEN GELENLER yazılarak gönderebilirsiniz. Gönderilen yazılar içinde siyaset, hakaret gibi insanları rencide edecek veya firma veya şahıs isimleri yer alması durumunda bu kısımlar sitemizce sansürlenecektir. Eğer halen devam eden bir durum mevcut ise sizlere gerekli teknik ve hukuki bilgilerde firmamızın konusunda uzman mühendislerince verilecektir.

Şimdiden yeni kategorimiz hayırlı olsun.

Haber Kentsel Dönüşüm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here